Teine pikk koolipäev ongi seljataga. Lapsed olid tublid ja pidasid kenasti vastu. Harjutame tunnis üksteist kuulama ning seda, et me ei räägiks läbisegi.
- Täna päevikutesse vaadates selgus, et mitmel lapsel ei olnud tänast tunniplaani kirjas. Palun pange kodudes üheskoos kirja järgmise päeva tunnid. Tervet nädalat ma veel ei soovita kirja panna, sest tunniplaanis võib toimuda muudatusi. Praegu võib kasutada kahetähelisi lühendeid, kuid selgitage lapsele, milliseid tunde need tähendavad. Aidake lapsel ka mõista, kuidas leida päevikust tänane päev, homne päev ning kuhu kirjutatakse tunnid ja kuhu õppimised. Soovitan vaadata tunniplaani, mis asub klassiblogis, sest siis on selge, milline epohh meil hetkel on ning kui tunniplaanis toimub muudatusi. Kui selguvad koolisisesed huviringid, lisan need ka tunniplaani.
- Meil on koolis epohhõpe ehk siis mõned nädalad on meil hommikuti vaid eesti keel ning kord nädalas harjutustund matemaatika - see on siis eesti keele epohh, millega ka alustame. Kui matemaatika epohh algab, on hommikuti vaid matemaatika topelttunnid ja harjutustunni ajal on eesti keel. Enamasti on üks epohh 2-4 nädalat (eesti keel pikemalt, matemaatika lühemalt, sest õppekava järgi on eesti keele tunde pea 2x rohkem).
- Pikapäevarühm toimub meie koolis kuni kella 15-ni.
- Töövahendid, mida me igapäevaselt ei kasuta, pange palun lapse sahtlisse.
- Kehalise kasvatuse tunnid toimuvad õues, palun selleks kaasa pakkida sobivad spordiriided ja -jalatsid. Täna puudusid osadel lastel kehalise riided.
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar